+48 58 782 72 90 office@solutions-polska.com

O nas

Tomasz Kwiatkowski

Tomasz Kwiatkowski

Prezes Zarządu

O firmie

Solutions Polska funkcjonuje na rynku poligraficznym już prawie 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie pozwalające nam dostarczać najwyższej jakości produkty spełniające potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Misja Solutions Polska

Naszą misją jest pomaganie innym w wyrażaniu pozytywnych emocji poprzez nasze produkty i usługi.

Wizja Solutions Polska

Być najchętniej wybieraną przez klientów firmą w branży ze względu na najlepszą jakość produktów, szybkość dostaw, oraz przewyższający oczekiwania poziom serwisu i obsługi klienta.
Być liderem na trójmiejskim rynku pracodawców ze względu na niepowtarzalną kulturę organizacyjną, w której pracownicy pracują z wysokim poczuciem satysfakcji.

Nasze cele

Dążymy do uzyskania przewagi konkurencyjnej poprzez ciągłe doskonalenie realizowanych procesów i usług. Ścisła współpraca z Klientem pozwala nam na możliwie jak najpełniejszą identyfikację jego wymagań i spełnienie oczekiwań. Naszym celem jest pomoc Klientom poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań poligraficznych, jak również doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów produkcji, poprawy jakości oraz oszczędności na etapie transportu i magazynowania.

Co oferujemy

Co oferujemy
Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług obejmujących:
·         obróbkę plików graficznych (pre-press);
·         produkcję maszynową (uszlachetnienia);
·         produkcję ręczną;
·         wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie zlecanych usług.